Nowy Sącz -  Okolice ul. Długoszewskiego o powierzchni 185.30 m. Dom wolnostojący . Na poziomie parteru  wejście do budynku : główne ze schodami . Wejście gospodarcze  od strony garaży przy planowanej  kuchni i kotłowni. Wejście letnie do pokoju dziennego (gościnnego)  bezpośrednio
z ogrodu . Wyjście na strych z loggii   przez otwór
w stropie ze składaną drabiną. Na parterze  następujące pomieszczenia; wiatrołap , przedpokój ze schodami  na poddasze  i z korytarzem , garderoba, duży  pokój dzienny z wyjściem letnim  i kominkiem, pokój w wieży, łazienka, pomieszczenie na saunę, kotłownia, duża kuchnia z jadalnią, pokój.
Na poddaszu następujące pomieszczenia;  przedpokój ze schodami, duża łazienka, w.c. , 3 pokoje  w tym jeden z wyjściem na loggię, pokój w wieży. Fundamenty  betonowe, ściany murowane z cegły i pustaków ceramicznych typu „max”, kominy murowane z pustaków kominowych ceramicznych .
Strop  i  schody żelbetowe wylewane. Ściany i dach ocieplone systemowo, wyprawa  elewacyjna tynkiem mineralnym szlachetnym.
Dach drewniany z drewnianym ocieplanym stropem i skosami na poddaszu.
Pokrycie z dachówki cementowej BRAAS  barwionej w kolorze grafitowym, obróbki blacharskie z blachy stalowej powlekanej  w kolorze dachówki.
Rynny i rury spustowe w kolorze dachówki, dekoracyjne, plastikowe produkcji angielskiej.  Stolarka okienna i drzwiowa drewniana  z  szybami zespolonymi w kolorze drewna.
Posadzka betonowa pod ocieplenie na parterze  wzmacniana siatką zgrzewaną  z drutu fi 8mm.
Wylewki na posadzki na warstwach styropianu wzmacniane siatką i klejem. Ściany i sufity  szpachlowane i malowane w kolorach

Cena-1.100.000  zł

Nr.Oferty - 0690

 zobacz opis i zdjęcia

Kontakt: 

NIERUCHOMOŚCI

Firma Rubikon Artur Sikora
Doradca finansowy: nieruchomości kredyty, inwestycje, ubezpieczenia
33-300 Nowy Sącz ul. Czarnieckiego 5, 
czynne od 9.00 - 17.00   e-mail: biuro@nsi.pl
tel./fax   18/440 05 28

www.nsi.pl